Blog

Dövme Ekipmanı Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

WhatsApp Image 2022 03 02 at 11.18.44

Kaliteli bir dövme stüdyosu, her zaman için en kaliteli ürünleri kullanandır. Bu sebeple sizlerde dövme ekipmanı satın almadan önce iyi bir araştırma yapmalı ve en kaliteli olanı tercih etmelisiniz. Bu ekipmanların mutlaka kaliteli olmasının iki sebebi bulunur. Bunların ilki hiç şüphesiz dövme yaptıran kişilerin rahat etmesini sağlamasıdır. İkincisi ise uzun vadeli kullanım kolaylığı ile ekonomik olmasıdır. Tüm bu değişkenleri bir araya getirdiğinizde adresimizde hem kaliteli hem de ekonomik pek çok dövme ekipmanı satılmaktadır.

Hangi Malzemeler Bulunmalıdır

Bu dövme malzemeleri söz konusu olduğunda standart olanlar ve isteğe bağlı olanlar şeklinde iki farklı gruptan bahsetmek yeterli olacaktır. Örneğin standart olan bazı dövme malzemelerinin altını çizelim: dövme tabancası, standart güç kaynağı, otoklav cihazı, yatak yada koltuk, şablonlar standart malzemeler arasında yer alır.

Kişiye özel olarak ön plana çıkan dövme ekipmanı listesinde ise şunlardan bahsetmek yanlış olmayacaktır: Öncelikle koltuk yada sedye tercihi yada her ikisinin de olması çalışma yapacak sanatçıya göre değişiklik gösterir.

Her ne kadar koltuk önemli değil gibi görünüyor olsa da ilk kez dövme yaptıracak biri için son derece hayati öneme sahiptir. Çünkü ilk kez dövme yaptıracak kişiler o koltuğa oturduğunda dişçi fobisi benzeri bir korku yaşayabilirler. İyi bir stüdyoda ise buna benzer sorunların yaşanmaması için gereken tüm seçenekler bir arada bulunur. Kaliteli ekipmanlar, rahatlatıcı bir ortam, işinin uzmanı bir sanatçı bir araya geldiğinde dövme konusunda çok ciddi referansların olması içten bile değiştir.

Bizim Referansımız Mutlu Müşterilerimizdir

Bizlerde dövme ekipmanı satışında mutlu müşterilerimizi referansımız olarak kabul etmekteyiz. Çalışmalarımızı her zaman için müşteri memnuniyeti merkezinde sürdürmeye devam ediyoruz. Uygun fiyat aralığından en kaliteli ürünleri size ulaştırmak için çalışıyoruz. Her geçen gün daha farklısını ve size daha uygun olanı bulmaya devam ediyoruz.

Dilerseniz adresimizi ziyaret ederek dövme ekipmanları konusunda farklı konu başlıklarına hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bizler yılların verdiği deneyim ile dövme ekipmanları söz konusu olduğunda sadece bir tık uzağınızda sizi bekliyor olacağız. Daha detaylı bilgi için bizi ziyaret edebilirsiniz.

Tüm Kişiselleştirilebilir Ürün Seçeneklerinde

Çoğunlukla dövme ekipmanları söz konusu olduğunda standart kalıplar akıllara gelir. Aynı diş hekimlerinin koltukları gibi dövme koltukları da standart özelliklere sahip gibi algılanmaktadır. Oysa ki bu koltukların özelliklerini incelediğiniz zaman, belli başlı ölçülerde hareket edebildiğini görürsünüz. Bu da sanatçının fiziksel özelliklerine göre farklı konumlar almasına yardımcı olacaktır. Aynı şekilde sehpa yada diğer yardımcı ürünlerde kişiselleştirilebilir.

Bir diğer kişiselleştirilebilir dövme ekipmanı ise dövme setup standı olarak dikkat çeker. Çoğunlukla dövmecinin hemen yanında olan bu stantlar ihtiyaca göre farklı yükseklik ve özellikte olabilir. Bu sayede dövme sanatçısı ihtiyacı olan tüm ekipmanlara hızlı bir şekilde ulaşabilir.

Aynı stüdyo içerisinde birden fazla dövme sanatçısı çalışıyorsa burada kullandığı ekipmanları da kişiselleştirmelidir. Çoğunlukla dövme sanatçıları aynı ekipmanları kullanmazlar. Bunun öncelikli sebebi, hijyen ve kullanım alışkanlığından kaynaklanır.

Bazı, büyük stüdyolarda çalışan sanatçılar böyle sorunlar yaşamamak adına kilitli setuplar kullanmayı tercih ederler. Adresimizde sizin için en uygun ve en ayrıcalıklı dövme ekipmanları uygun fiyat aralığından satışa sunulmaktadır.

Kaliteli Olan Uygun Fiyata

İnternette kısa bir araştırma yaparsanız uygun fiyatlı dövme ekipmanı bulmanın çok zor olduğunu görürsünüz. Bu durumun en temel nedeni ise kullanılan malzemenin kalitesi ve işçiliktir. Yine de bizler, sizin için karı minimize ederek en uyun fiyat aralığından ürün satmaya gayret gösteriyoruz. Yılların verdiği deneyim ile boş – işe yaramayacak ürün satışı yapmıyoruz. Söz konusu olan ayrıcalıklı bir dövme ekipmanı olduğunda kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtebiliriz.

Bütün seçenekler tek adreste! Sadece adresimizi ziyaret ederek dövme ekipmanı ihtiyacınızın tamamını karşılayabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarında, farklı seçenekler sadece bir tık uzağınızda sizi beklemektedir.

Hızlı kargo ile satın aldığınız tüm ürünler kısa süre içerisinde adresinize teslim edilir. Bu esnada sorun yaşamamak ve ilgili ürüne hızlıca sahip olmanız söz konusu olduğunda süreç hakkında olduğu gibi bilgi sahibi olursunuz.

Bizler her zaman için şeffaflıktan yanayız. Dövme ekipmanları ile ilgili bir sorun yaşamamanız için ekipmanların tüm özelliklerini şeffaflıkla paylaşırız. Bu sayede orta – uzun vadede bir sorun yaşamanız imkansız olur.

Doğru müşteri temsilcisi ile olduğu gibi iletişime geçebilirsiniz. Aklınızda bulunan tüm soruları bizimle paylaşarak tüm süreç hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bizler her zaman için şunu savunmaktayız: Dövme ekipmanları sadece bir kez alınır. İlerleyen dönemlerde sorun yaşanması sanatçı açısından büyük problemler ortaya çıkaracaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına en kaliteli olanı en uygun fiyat aralığından satın almak istemez misiniz? Cevabınız evet ise ziyaret edeceğiniz adres tektir.

Sizin için en uygun fiyatlı dövme ekipmanlarını en kısa süre içerisinde size ulaştırmaya devam ediyoruz. Dün olduğu gibi yarında kaliteli olan seçenekler bir tık uzağınızdadır.