Gösterilen sonuç sayısı: 3

Dövme Lambaları

Dövme lambası, dövme salonlarının önemli ekipmanlarından biridir. Dövme yaptırmak isteyen kişinin belirli bir bölgesinde daha iyi bir uygulama yapmak için dövme lambası gerekir. Çünkü dövme lambası hem dövmenin yapılacağı bölgeyi hem de yapılan işlemi daha rahat görmeyi sağlar. Bundan ötürü dövme salonlarında her zaman bulunması gereken temel malzemeler arasında yer almaktadır. Önemi müşterilerin sandığından çok daha büyüktür. Bu yüzden dövme lambası temin etmek istediğinizde karşınıza birçok farklı model ve özellik çıkmaktadır. Dövme hizmeti almak isteyen kişiler de uygulamayı yapan kişi kadar mekana da önem vermektedir. Tasarımsal açıdan ve mekânsal özellikler bakımından çok daha özel seçeneklerin temin edilmesi beklenmektedir. Bunun için farklı model ve özelliklerle size destek olacak en doğru adres de dizayntattoo.com olarak bilinmektedir.

Dövme Lambaları Modelleri

Dövme lambası satın al işlemleri sırasında karşınıza çıkacak birçok model bulunmaktadır. Dövmecilikle ilgilenen kişiler de bu modelleri, modellerin özelliklerini yakından takip etmektedir. Sizlere de daha detaylı bir şekilde bahsetmek gerekirse dövme lambaları modelleri dört, beş ayaklı olarak tasarlanmaktadır. Hatta sabit ayaklı dövme lambası çeşitleri de bulunmaktadır. En çok tercih edilen model de sabit ayaklı olan dövme lambaları olarak geçmektedir.

Dövme lambalarının baş kısımlarının ayarlandığı modeller de bulunmaktadır. Bu ayarlanma özelliği, dövme uygulaması sırasında lambanın ihtiyacınıza göre düzenlenmesini sağlamaktadır. İşlemin daha kolay bir hale gelmesi açısından büyük bir fırsat olarak da görülmektedir. Dövme lambaları modelleri sadece teknik özellikler açısından değil tasarımsal açıdan da değişiklik göstermektedir. Bu sayede satın alacağınız modeli mekanınızın dekorasyonuna göre tasarlanmanız mümkündür.

Dövme Lambaları Fiyatları

Dövme lambaları fiyatları lambaların genel özelliklerine göre değişmektedir. Lambanın yapısı, üretim şekli ve teknik özelliklerine göre değişikliklerin olduğu bilinmektedir. Seçim yaparken de fiyatlardan önce bu özelliklere göre seçim yapılması gerekmektedir. Dövme lambalarının paslanmaması, dönerek kullanılması, LED ışık desteğinin olması gibi avantajlar da söz konusudur. Dizayn Tattoo ayrıcalığıyla kaliteli ve uygun fiyatlı dövme lambalarından birine sahip olmanız mümkündür. Detaylı bilgi ve satın alma işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.