Gösterilen sonuç sayısı: 3

Dövme Paravanları

Dövme paravanları, dövme salonlarının temel ekipmanları arasında yer almaktadır. Ayrıca dövme yaptırmak isteyen kişileri en iyi şekilde ağırlamak, en iyi hizmeti sunmak için kullanılmaktadır. Salonlarda, kişiler için özel bir uygulama alanı oluşturmak amacıyla destek alınan bir malzeme olarak görülmektedir. Dövme paravanları sayesinde, özel bir bölme oluşturması mümkün hale gelmektedir. Farklı birçok özellik ve modelle karşınıza çıkan dövme paravanları, genel olarak beklentilere hitap etmektedir. Özellikle dizayntattoo.com ile temin edilen dövme paravanı, tam olarak salonunuzun ihtiyaçlarına cevap verecek seçeneklerden biri olarak gösterilmektedir. Salonunuz içerisinde farklı bir ortam ve ambiyans oluşmasını sağlayan dövme paravanlarıyla beraber dekorasyon konusunda herhangi bir problem yaşamanız da engellenmektedir.

Dövme Paravan Modelleri

Dövme paravan modelleri amacına uygun olarak üretilen malzemelerden biridir. Bilindiği üzere dövme paravan modelleri bir alanda, birden fazla kişinin dövme yaptırabilmesi için kullanılmaktadır. Hatta birden fazla dövme paran modellerinin olduğu bilinmektedir. Söz konusu modeller paravanların kumaşına, iskelet kısımlarına göre de değişmektedir. Paravan kumaşı kalite standartlarına göre ayrıldığı gibi iskelet kısımları da siyah veyahut beyaz olarak ayrılmaktadır. İki kanatlı, üç kanatlı, dört kanatlı gibi farklı paravan ölçülerinin bulunduğu da bilinir. Modeller, mekanın ölçülerine ve ayrılmak istenen alanın ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca dövme paravan modelleri katlanma, ayarlanma özellikleriyle de öne çıkmaktadır. Sizin ihtiyacınıza ve beklentilerinize uygun modelleri karşınıza çıkaracak olan adres de elbette ki dizayntattoo.com olarak tanınmaktadır.

Dövme Paravan Fiyatları

Dövme paravan satın al işlemlerinde fiyatlar farklı kriterlere göre belirlenmektedir. Bunlar paravan sayısı, paravanın özellikleri gibi seçenekler olarak birbirinden ayrılmaktadır. Satın alma işlemleri sırasında dövme paravanların sayısına göre ödeyeceğiniz fiyatlar değişmektedir. Yani ne kadar bir alanı böleceğiniz, sizin fiyatlarınızı etkilemektedir. Ek olarak dövme paravanların katlanır özellikte olması, perdenin yapısı, kumaşın kalitesi gibi seçenekler de fiyatlarla birebir alakalıdır. Bu aşamada dizayntattoo.com en iyi modeller ve en uygun fiyatlarla beraber karşınıza çıkmaktadır. Ekonomik fiyatlar, kaliteli malzemeler için sizlere destek olmaktadır. Dövme salonlarınızda, uzun ömürlü bir biçimde kullanacağınız dövme paravanları modelleri için Dizayn Tattoo ile iletişime geçebilirsiniz.