Gösterilen sonuç sayısı: 10

Dövme Sedyeleri

Dövme sedyesi, dövme uygulamasının yapıldığı salonlarda, merkezlerde kullanılmaktadır. Bilindiği üzere dövme işleminin en iyi pozisyonda yapılmasını sağlayan bir sedye olarak tanımlanır. Özellikle omuz, sırt dövmelerinin daha rahat bir biçimde yapılması açısından oldukça etkilidir. Dövme stüdyolarında, dövme yaptıran kişilerin konforuna uygun olarak temin edilmektedir. Ayrıca dövme işlemini uygulayacak sanatçının daha rahat çalışmasını mümkün hale getirmektedir. Uygulamanın sabit bir alan üzerinde yapılması, kişinin işlem boyunca rahat bir pozisyonda beklemesi gibi detaylar öne alınarak kullanılmaktadır. Farklı çeşitlerinin bulunmasının yanı sıra dövme salonlarının en önemli ekipmanlarından biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu aşamada size destek olacak en iyi adres de elbette ki dizayntattoo.com olarak geçmektedir.

Dövme Sedyelerinin Modelleri

Dövme sedyelerinin modelleri birden fazla seçenekle karşınıza çıkmaktadır. Özel olarak tasarlanmasından ötürü ihtiyaçların yanında beklentilere de cevap vermektedir. Modelleri birbirinden ayıran en önemli detaylar kalite, teknik özellikler ve tasarım olarak bilinmektedir. Salonların ve uygulama sırasındaki işlemlerin ihtiyacına göre sedyeler tercih edilmektedir. Örnek vermek gerekirse dövme işlemi sırasında kişinin yüzünü yaslayacağı bir yüz bölmesinin olması gerekir. Böylece sırt kısmına dövme yaptıranlar için daha konforlu bir süreç gerçekleşir. Motorlu dövme sedyeleri de sedyenin uzaktan kontrol edilmesi açısından oldukça faydalı bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır.  Modeller hijyen, temizlik ve kullanım kolaylıkları açısından da genel olarak beklentilerinize hitap eden seçeneklerden oluşmaktadır.

Dövme Sedyeleri Fiyatları

Dövme sedyesi satın al kısmında karşınıza çıkan fiyatlar genel olarak bilindik özelliklere sahiptir. Dövme uygulamasının sırt, omuz ve benzeri noktalara yapılması sırasında kullanılmaktadır. Fiyatları etkileyen unsurlarsa dövme sedyelerinin üretiminde kullanılan malzemeler, yapısal özellikler ve teknik detaylar olarak geçmektedir. Örneklendirmek gerekirse leke tutmayan dövme sedyeleri diğerlerine göre daha yüksek fiyatlarla karşınıza çıkar. Aynı şekilde sedyenin yapısı, teknik özellikleri ve tasarımları da fiyatları etkileyecektir. Tüm bu detaylarla beraber sizler de dizayntattoo.com üzerinden ihtiyacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar, kalite fırsatları ve çok daha fazlasıyla dizayntattoo.com en doğru adreslerden biri olarak görülmektedir. Dövme sedyeleri hakkında bilgi almak ve kaliteli hizmetlerden faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz.