29 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Dövme Koltukları

Dövme koltukları, dövme işleminin uygulandığı salonların temel ihtiyaçlarından biri olarak görülmektedir. Dövme salonlarında yapılan işlemlerin uzunluğu, dikkatli olunması gibi sebeplerden dolayı dikkat edilmesi gereken detaylardan biridir. Farklı birçok özelliğinin bulunmasının yanında teknolojiye uyumlu bir biçimde temin edilmesi gerekir. Dövme koltuğu kullanımının hem müşterilerin konforunu sağlamak hem de dövme salonunun dekorasyonunu tamamlamak açısından önemi büyüktür.

Temel ekipmanlardan biri olarak görülen dövme koltukları, deri kaplama olarak üretilmektedir. Genel olarak terletmeyen kumaştan üretilmesi gerekmektedir ve dövme yaptırmak isteyenlerin konforuna uyumlu olması şarttır. Standart ölçülerde olmasına ek farklı fonksiyonları bulunmaktadır. Dövmelerin vücudunuzun farklı bölgelerine rahat bir biçimde yapılması için dövme koltukları hareket etmektedir. Dilerseniz bacaklara yapılacağı zaman dövme koltuklarını uzatabilir, bacakların uzanarak sabitlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu da dövme yapılacak alana daha rahat ulaşılmasını sağlamaktadır.

Dövme Koltukları Modelleri

Dövme koltuğu modelleri birbirlerinden farklı seçenekler olarak karşınıza çıkar. Modelleri birbirinden ayıransa dövme koltuklarının üretildiği malzeme, teknik özellikleri ve tasarımıdır. Tüm bunlara bağlı olarak dövme koltuklarının ihtiyacınıza ve beklentilerinize göre temin edilmesi mümkün olur. Daha farklı pozisyonlar için de uygun olan dövme koltuklarında sabit durmakla ilgili herhangi bir problem de yaşanmaz. Çünkü buna uygun şekilde tasarlanmaktadır. Farklı modellerin bulunmasından dolayı dövme koltuklarını yeniliklere uygun bir biçimde satın almanız mümkündür. Dövme koltukları motorlu seçenekleriyle beraber uzaktan da kontrol edilmektedir. Bu sayede dövme uygulaması sırasında ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmamaktadır.

Dövme Koltukları Fiyatları

Dövme koltukları fiyatları, birçok detaya göre işlenmektedir. Koltukların yapımında kullanılan malzemeler, koltukların teknik özellikleri ve tasarımsal detaylar fiyatların değişmesinde etkilidir. Kaliteli malzemelerden üretilen, uzaktan kontrol edilme özelliğine sahip olan dövme koltukları fiyatları daha yüksektir. Ancak dövme koltuğu satın alırken fiyatlar arasındaki farklılıklara değil, koltuğun artılarına odaklanmak gerekir. Bu sayede dövme salonunuz için en uygun seçeneği bulma şansına sahip olursunuz. Bu konuda size destek olacak en iyi adreslerden biri de elbette ki dizayntattoo.com olarak tanımlanmaktadır. Hem sizin hem müşterilerinizin memnuniyetini kazanacak dövme koltuğu satın al işlemleri için iletişime geçebilirsiniz.