Blog

Dövme Setup Masası Özellikleri

Dovme Setup Masasi Ozellikleri 1

Dövme stüdyoları tarafından tercih edilen önemli ürünlerden birisidir. İşlem sırasında ihtiyaç duyulan malzemelere ve cihazlara hızlı ulaşım sağlamaktadır. Katlı, çekmeceli ve ‘Z’ model tipleri bulunmaktadır. Ancak tüm modeller kullanıcının rahat çalışması için bazı ortak özelliklere sahiptir. Özellikle 360 derece hareket kabiliyetine sahip tekerlek sistemi sayesinde hareket olanakları genişlemektedir. Böylelikle masayı kolayca bir dokunuşla yerinden oynatmak mümkündür. Ancak bazı çalışma koşulları böylesine kolay hareket edebilen bir masayı kaldırmamaktadır. Böyle durumlarda tekerlek fren sistemleri devreye girerek kullanıcıya ekstra avantajlar getirmektedir. Masa sabitlenerek kullanıcının dikkatinin dağılmasını önlemektedir. Dövme Setup Masası özellikleri bakımından kullanıcısını memnun edecek kapasitelerde üretilmektedir.

Sağlamlık ve Sağlık Ön Planda

Dövme Setup Masası hareket kabiliyetlerinin yanı sıra sağlamlığı ve sağlığa verilen önemli özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Masaların iskeletleri tamamen paslanmaz metallerden oluşmaktadır. Ekstra olarak bazı modellerin çekmecelerinde ahşap kullanılmıştır. İnce işçilik ve sağlamlık özellikleri ile her türlü çarpmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Tepsiler metalden üretilmiş olup çizilmelere karşı mukavemet göstermektedir. Ürün tamamen anti bakteriyel boyalarla boyanmış olup insan sağlığına zarar vermemektedir. Kullanıcı talebine göre modellerimiz incelenerek farklı ürün yelpazemizden yer alan modeller çalışma koşullarınıza uygun olarak tercih edilebilir. Masalarımız ihtiyaca uygun olarak tek, çift veya üç katlı, çekmeceli, isteğe bağlı olarak ‘Z’ tipinde ürün çeşitlerine ayrılmıştır. Ürünlerimizi inceleyerek çalışma koşullarınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Cih1

Dövme Setup Masası Nedir? Bu masalar, dövme yapan işletmelerin dövme sırasında ihtiyaçları olan malzemelerin bir arada durması ve kolaylıkla işlerin yürümesi amacı ile kullanılmaktadır. Bölmeli bir şekilde üretilen bu masalar, uzun yıllar sorunsuz kullanım adına sert plastik, paslanmaz çelik gibi dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Hijyen koşullarına uygun olarak üretildiği için temizlemesi ve bakımı da çok kolaydır.  Firmamız da bu masaların satışını gerçekleştirmektedir. Satışını gerçekleştirdiği setup masalarının genel özellikleri ise;

  • Masanın üzerine ve çekmecelerinin içine cihaz ve malzeme koymak adına geniş bir tasarımı bulunmaktadır.
  • Tekerlekli sistemler kullanılarak üretildiğinden kolaylıkla hareket ettirebilirler.
  • İçerisine konan raflar sayesinde dağınık bir görünümün önüne geçilmektedir.
  • Temizlenmesi ve bakımı kolaydır.
  • Ürünlerin fiyatları ise özelliklerine ve büyüklüklerine göre farklılık göstermektedir.

Siz de yukarıdaki özelliklere sahip dövme setup masası satın almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Dövme Setup Masası Siparişi Vermek

Dövme setup masası, dövme uygulamasına geçmeden önce elinin altında olması gereken malzemeleri bir arada düzgün bir şekilde muhafaza etmek amacı ile kullanılmaktadır. Bu masa dövme işi ile uğraşan kişilerin sorunsuz bir performans göstermelerine yardımcı olmaktadır. Tekerlekli ve kolay kullanılabilen bu masalar, genelde 55-60 cm aralığında yani kolay ulaşılabilir boyda olmaktadır. Siz de işletme yapınıza uygun dövme setup masaları satın almak isterseniz web sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir