Blog

Dövme Sandalyesi

DOVME SANDALYESI

Dövme Sandalyeleri Fiyatları

Dövme salonlarında kullanılan dövme sandalyeleri farklı özelliklerde satışa sunulmaktadır. Firmamız dövme sandalyeleri satışı yapmaktadır ve sandalyelerin özelliklerine göre fiyat aralığı değişim göstermektedir. Dövme sandalyeleri fiyatları genel olarak fazla bir değişim göstermemekle birlikte sandalyenin tasarımına göre değişim göstermektedir. Firmamız özgün tasarımları, makul fiyat aralıkları ile dövme sandalyesi satışı yapmaktadır.

Farklı Fonksiyonların Fiyata EtkisiM0A9267

Dövme sandalyeleri arkası destekli ve tabure şeklinde olmak üzere iki farklı şekilde üretilebilmektedir. Tabure şeklinde olan dövme sandalyeleri en düşük fiyata sahiptir. Arkası destekli dövme sandalyelerinin fiyatı bir miktar daha yüksek olmaktadır. Dövme sandalyelerinin ayakları kromaj kaplı ya da plastik ayak şeklinde olmaktadır. Plastik ayaklı dövme sandalyeleri daha düşük fiyat aralığına sahiptir. Sandalyenin belli bir konfor sağlaması ve bel sağlığını desteklemesi oldukça önemlidir. Dövme sandalyelerinin konforlu üretimi fiyata etki etmektedir. Dövme sandalyelerinin oturma kısmı deriden ya da plastikten üretilmektedir. Plastik oturma yerine sahip sandalyelerinin fiyatı daha makul olmaktadır. Farklı renk seçenekleri de sunulmaktadır fakat renk farklılığı fiyata etki etmemektedir. Ayrıca dövme sandalyesi tasarımlarının çoğunda yüksekliği ayarlama özelliği de bulunmaktadır. Bu fonksiyonun da fiyata etki ettiği görülmektedir.

Dövme Sandalyeleri Kaliteli Üretim ve Makul Fiyat Aralığı

 Dövme sandalyeleri fiyatları ortalama bir aralığa sahiptir. Sandalyelerin farklı tasarımları mevcuttur. Fonksiyonlar arttıkça fiyat artışı olmaktadır fakat dövme sandalyelerinin fiyatları arasında çok fark yoktur. Firmamız kaliteli ve makul fiyat aralıklarında dövme sandalyesi satışı yapmaktadır.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir