Blog

Dövme Sandalyesi Nedir?

Dovme Sandalyesi Blog 1

Dövme Sandalyesi Nedir?Tabure 1

 Dövme sandalyesi nedir? Dövme salonlarında kullanılan, dövme ustasına rahat hareket imkanı sunan sandalyelerdir. Dövme incelik isteyen bir sanat olmasının yanında yapılan alanın hijyenik olması da oldukça önemlidir. Bundan dolayı dövme salonlarında kullanılan malzemelerin kaliteli ve hijyenik olmasına dikkat edilmektedir. Dövme sandalyeleri çeşitlilik göstermektedir ve farklı modellerde satışa sunulmaktadır. Firmamız farklı tarzlara hitap eden dövme sandalyeleri satışı yapmaktadır.

Dövme Sandalyesi Çeşitleri

Tabure şeklinde olabildiği gibi arkası destekli ve plastik oturaklı dövme sandalye çeşitleri de bulunmaktadır. Modeller genel olarak rahat bir çalışma alanı ve hareket kabiliyeti için tekerleklidir. Dövme yapımı uzun sürebilmektedir ve uzun oturuşlarda bel, sırt sağlığı için sandalyenin yapısı önemli olmaktadır. Amortisörlü ve arkası destekli bir sandalye olması tercih edilmektedir. Firmamız tarafından satışa sunulan dövme sandalyelerinde bu özellikler mevcuttur. İstenilen renk seçenekleri de olabilmektedir. Arkası olmayan tabure şeklinde dövme sandalyeleri de tercih edilebilmektedir. Sandalyelerin yükseklik ayarının yapılabilmesi için de bir mekanizma bulunmaktadır. Dövme sandalyeleri her tarza uygun olabilmektedir ve oturma kısımları plastik ya da deriden üretilmiştir. Dövme sandalyelerinin kaliteli üretimlerinin yanı sıra herhangi bir problem karşısında güvence sağlayan garanti süreleri de uzundur.

Kaliteli Üretim

 Dövme sandalyesi nedir dövme salonlarında dövmecinin ya da dövmeyi yaptıracak kişinin kullandığı bir sandalyedir. Firmamız tarafından bel ve sırt sağlığına uygun olarak üretilmesine ve tasarımına önem verilmektedir. Kaliteli üretim yapısı ve uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulmaktadır

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir