Blog

DÖVMECİ KOL SEHPASI

Dovmeci Kol Sehpasi

DÖVMECİ KOL SEHPASI

Adsiz tasarim 4

 

Şu sıra vücudun her yerine dövme yaptırılması mümkün. En akla hayale gelmeyen yerlere bile şu an dövme yaptırmak mümkün. Ancak kola dövmenin modası hiç geçmeyecek gibi duruyor. Yeni dövme yaptıracakların bile aklında minik de olsa kola mı yaptırsam fikri geliyor. Kol bölgesine dövme yaptırmanın cazibesi baya çok aslında. Oranın tercihindeki birinci etken en görünen yer olması. Yaz da olsa kış da olsa bir şekilde kol görünüyor. O yüzden kol çok rağbet görüyor. Dövmeci kol sehpası ise asla boş kalmıyor.

Dövme Başınıza Bela Olmasın 

Bazı önemli gecelerde ise dövme çok abes kalabiliyor. Özellikle düğün sezonu gelinler dövmelerini göstermek istemiyor olabilir. Bu durumda iki çare var. Bunlardan ilki çok başarılı bir fondoten kullanmak. Bu sayede dövmeyi kapatmak. Eski makyaj ürünlere nazaran şimdi çok çeşitli ürünler bulunabiliyor. Suya, tere ve neme dayanıklı fondoten hayat kurtarıcı olabilir. Veya dövmeci kol sehpası seçeneğini kullanıp dövmeyi sildirmek de akla gelebilir.

Her Dövme Tutkununun Dikkat Ettiği Nokta

Günün sonunda ister dövme yaptırın ister sildirin ister rötuş yaptırın… Dövme ekipmanlarının kalitesine ihtiyaç duyacaksınız. Çünkü bu işlemler çocuk oyuncağı değildir. Özellikle kola dövmede sehpanın çok maharetli olması gerekir. Kolu sabit tutturması, kişiyi rahatsız etmemesi en önemli özelliğidir bu sehpaların. Dövme neticede acı veren bir işlem. Kol ile aynı yükseltiye gelebilmektedir. Böylelikle kol bir yerde dövmeci kol sehpası bir yerde durumu yaşanmamaktadır. Gönül rahatlığıyla dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir